Varisept – prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Varisept pilulky na kŕčové žily na nohách

Kŕčové žily sa vyskytujú u 30-40 % dospelých a až 80 % ľudí s kŕčovými žilami na dolných končatinách má malé kŕčové žily na koži. Chceli by ste tento problém odstrániť? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko o lieku Varisept.

Čo je Varisept?

Varisept sú kapsule vyrobené výlučne z vysoko účinných prírodných látok, ktorých výber a koncentrácia pomáhajú vytvárať účinok kruhového žilového obehu. Tento účinok spočíva v prednej priechodnosti upchatých žíl, ktoré sa stočia a umožnia správny krvný obeh.

Ako Varisept účinkuje?

Kŕčové žily nespôsobujú len nepríjemné pocity súvisiace so vzhľadom nôh, ale majú aj negatívny vplyv na zdravie. Nie sú potrebné nepríjemné laserové ošetrenia ani iné injekcie. Varisept podporuje krvný obeh, zlepšuje pružnosť ciev a znižuje opuchy. Obsahuje len bezpečné zložky, takže si môžeme byť istí, že nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Tento doplnok chráni telo pred chorobami a pomáha bojovať proti existujúcim kŕčovým žilám. Je potrebné zdôrazniť, že tento produkt pôsobí komplexne a nielenže odstraňuje existujúce kŕčové žily, ale tiež zabraňuje vzniku nových. Varisept je produkt, ktorý bol vyvinutý ako výsledok mnohých experimentov vykonaných uznávanými odborníkmi z celého sveta.

Účinky tabliet na kŕčové žily

 • Krvné cievy sa rozšíria.
 • Znižuje problémy spojené s kŕčovými žilami.
 • Znižuje viditeľnosť kŕčových žíl.
 • Znižuje výskyt opuchov dolných končatín.
 • Znižuje riziko prilepenia krvných častíc a iných látok na steny žíl.

Ako Varisept účinkuje

Zloženie Varisept

Úspech prípravku je založený najmä na jeho zložení z prírodných zložiek. Všetky sú starostlivo skúmané odborníkmi, aby sa určili najlepšie účinky a minimalizovali možné vedľajšie účinky. Cenný vzorec obsahuje:

Betanín: je extrakt z červenej repy, veľmi obľúbený v Európe. Obzvlášť dôležité je železo, ktoré je jedným zo základných stavebných prvkov krvi a ktorého nedostatok môže viesť k anémii. Analóg Variseptu – Varilux používa červenú repu, pretože dokáže zlepšiť krvný obeh a znížiť krvný tlak, čo znižuje riziko infarktu.

L-Taurín: Hoci to znie záhadne, ide o endogénnu esenciálnu aminokyselinu. Jeho tvorba vedie ku kombinácii ornitínu s karbamoylovou skupinou. Vplyvom týchto chemických reakcií sa mení na arginín. Je obzvlášť cenný, pretože dokáže znížiť krvný tlak a znížiť riziko mozgovej mŕtvice, cievnych mozgových príhod a srdcového infarktu. Zlepšuje tiež funkciu krvných ciev a znižuje potenciálne nahromadenie a odpor v žilách, ktoré môžu blokovať krv alebo urýchliť vznik kŕčových žíl.

Prečítajte si  Prostoxalen - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

AAKG: názov znie tajomne, ale táto záhadná skratka znamená bioaktívne zloženie alfa-ketoglutamín L-arginín. Jeho funkciou a prínosom je rozširovanie ciev, čím zlepšuje krvný obeh, zásobuje všetky vnútorné orgány kyslíkom a poskytuje celému telu dobrý prísun živín potrebných na jeho správne fungovanie. Okrem toho má schopnosť znižovať viskozitu žíl, takže krv voľne prúdi, nijako sa nelepí na steny a nezhlukuje sa vo forme zrazenín. V kombinácii s taurínom môže regulovať srdcový rytmus a zmierniť príznaky spojené s nepravidelným srdcovým rytmom.

L-tyrozín: organická chemická zlúčenina, jedna zo základných bielkovinových aminokyselín produkovaných v ľudskom tele. Zohráva osobitnú úlohu pri syntéze hormónov, ako sú adrenalín, dopamín a noradrenalín. Norepinefrín je dôležitý najmä pre kardiovaskulárny systém a zasahuje do jeho normálneho fungovania.

Kreatín: je chemická zlúčenina obsahujúca prvky kyselinu octovú a guanidín. Je dôležitý pre kardiovaskulárny systém, pretože zvyšuje reaktivitu endotelu a hustotu kapilár, tzv. kapilaritu. Je dôležité znížiť hladinu cholesterolu a LDL, ktoré vo vysokých koncentráciách môžu spôsobiť arteriosklerózu a následne infarkt.

Koľko stojí Varisept? Kde sa oplatí kúpiť?

Varisept je veľmi účinný produkt, ktorý môžete získať rýchlo, bezpečne a bezpečne z oficiálnej webovej stránky. Okrem toho, keď si produkt kúpite z oficiálnej webovej stránky, kupujete 100% originálny produkt.

Varisept je veľmi dobrý produkt s cenou 78 euro, ale môžete si ho kúpiť lacnejšie, za 39 euro, takže môžete ušetriť veľa peňazí.

Vedľajšie účinky – existujú nejaké vedľajšie účinky?

Hoci bol doplnok dôkladne testovaný a zistilo sa, že je bezpečný, existujú situácie, kedy sa jeho používanie neodporúča.

Prvým z nich je alergia na jednu zo zložiek výživového doplnku. Samotný doplnok nie je označený ako alergénny prípravok. Ak ste však alergickí na niektorú z jeho zložiek, radšej neriskujte.

Druhou kontraindikáciou je tehotenstvo a dojčenie. Ani prírodné zložky prípravku nemusia byť pre dojčiace ženy alebo vyvíjajúce sa dieťa dobré.

Ako používať Varisept? Dávkovanie

1 tableta – 30 minút pred raňajkami.

2 tablety – 30 minút pred večerou.

Ak chcete urýchliť liečbu a zmierniť nepríjemné pocity pri kŕčových žilách, použite niektoré z nasledujúcich praktických tipov:

 • Po prvé, pite veľa vody (najlepšie dva litre denne).
 • Po druhé, choďte na prechádzku (môžete robiť aj „jednoduché“ cvičenia).
 • Po tretie, držte nohy rovne (niekoľko minút denne) a sadnite si s nohami na nízku stoličku.
 • Po štvrté, namočte si nohy do teplej vody (po kúpeli si nohy namasírujte telovým olejom; môžete použiť detský olej).
 • Po piate, dodržiavajte diétu s nízkym obsahom soli.
 • Ak sa budete riadiť týmito tipmi, už po niekoľkých dňoch zaznamenáte výrazný rozdiel.
Prečítajte si  Depanten - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Recenzie používateľov Varisept

Už roky mám problémy s kŕčovými žilami. Tento problém sa objavil v mojich nohách. Varisept bol pre mňa skutočným záchrancom. Neobsahuje parabény ani vonné látky, ktoré zvyčajne obsahujú iné prípravky, je to úplne prírodný kapsulový produkt.

Mám len 28 rokov a je pre mňa ťažké sa postaviť na nohy. Mnoho ľudí v mojom okolí mi hovorilo, že som ešte príliš mladá na to, aby som mala problémy s kŕčovými žilami, a tak som sa začala obávať. Dozvedel som sa o Varisepte a môj problém s kŕčovými žilami bol vyriešený.

Recenzie používateľov Varisept

Stojí za to objednať Varisept? Stanovisko redakcie

Kapsuly Varisept pomáhajú bojovať proti kŕčovým žilám bez bolesti alebo vedľajších účinkov. Aplikuje sa dvakrát denne. Zloženie tabliet tiež hydratuje a vyživuje pokožku. Účinok prípravku je viditeľný už po prvej aplikácii, keď zmiznú opuchy nôh, svrbenie a bolesť. Najdôležitejší proces však prebieha v cievach, ktoré sa vďaka pravidelnému užívaniu tabliet stávajú priepustnými a regenerujú sa. Tisíce zákazníkov, ktorí sa už rozhodli vyskúšať Varisept, tvrdia, že sú fit a zdraví.

Varisept FAQ

Kde si môžem kúpiť kapsuly Varisept?

Varisept si môžete kúpiť na oficiálnych stránkach za veľmi dobrú cenu a navyše získate 100% originálny produkt.

Aká je cena lieku Varisept?

Varisept stojí 78 euro, ale môžete ho získať v rámci propagačnej akcie, v ktorej zaplatíte len 39 euro.

Predáva sa v lekárňach?

Nie, v lekárňach sa nepredáva.

Predáva sa na Amazone?

Áno, ale nákup tohto produktu na komerčných platformách nie je stopercentne spoľahlivý.

Ako môžem zaručiť, že som si zakúpil originálny výrobok?

To je možné zaručiť len pri nákupe priamo z oficiálnej webovej stránky.

Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *