Prolecten – prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Prolecten je nový produkt na trhu, ktorý vám pomôže schudnúť. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov, ktorí sa zbavili nadváhy!

 

Prolecten doplněk na hubnutí

Proces chudnutia je ťažkopádny a spôsobuje mnohé ťažkosti. V dôsledku toho mnohí ľudia rýchlo stratia motiváciu a nikdy nedosiahnu svoj cieľ. Nadváha je bohužiaľ problém, ktorý môže viesť k ochoreniu, preto je dôležité usilovať sa o optimálnu telesnú hmotnosť, ktorá neohrozuje vaše zdravie. Ak siahnete po doplnku stravy, ako je Prolecten, získate potrebnú podporu, aby ste vytrvali vo svojom rozhodnutí. Prírodný vzorec je bezpečný a účinný v boji proti nadváhe.

Prolecten je úplne prírodný doplnok stravy, ktorý urýchľuje chudnutie.

Odborníci na diétu potvrdzujú účinky týchto tabliet na chudnutie. Ako dôvod, prečo ich odporúčajú svojim pacientom, uvádzajú úplne organické zloženie a bezpečné pôsobenie.

Pozitívne účinky tohto výživového doplnku sa dosahujú vďaka účinným látkam obsiahnutým v prípravku Prolecten. Stimulujú viazanie tukových buniek a urýchľujú metabolizmus. Kapsule vám pomôžu detoxikovať a pripraviť telo na chudnutie.

Zistite, či sa oplatí siahnuť po Prolectene z našej recenzie!

Čo je Prolecten?

Prolecten sú prírodné kapsule, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vysnívanú postavu. Ako už názov napovedá, ich činnosť je založená na holistickom prístupe, ktorý sa zameriava na zlepšenie celkového zdravia, očistu tela, vitalitu a zrýchlenie metabolizmu.

 

Tieto kapsule sú u nás veľmi obľúbené. Dôvodom je účinnosť a bezpečnosť pri používaní doplnku. Prolecten funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby umožnil telu zbaviť sa zásob tukových buniek a urýchlil metabolizmus.

Ako Prolecten funguje? Účinky

Tu sú hlavné účinky a vlastnosti používania tabliet na chudnutie Prolecten:

 • Prírodný prípravok, ktorý funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni na zníženie podkožných tukových zásob;
 • Ich silné synergické pôsobenie urýchľuje metabolizmus tukových buniek;
 • Prípravok je 93 % účinný pri chudnutí;
 • Kapsule zvyšujú energiu a potláčajú chuť do jedla;
 • Očisťuje telo, vďaka čomu sa lepšie vyrovnáva s procesom chudnutia;
 • Zrýchľuje metabolizmus;
 • Neboli preukázané žiadne negatívne vedľajšie účinky;

Ako Prolecten funguje Účinky

Prolecten – recenzie a názory používateľov na fórach

Používatelia uvádzajú, že tieto tablety na chudnutie im pomohli schudnúť za niekoľko týždňov. Žiadna z recenzií neuvádza žiadne negatívne vedľajšie účinky alebo nežiaduce reakcie počas liečby doplnkom. Okrem toho, na základe recenzií používateľov, nemožno povedať, že po zastavení kapsúl došlo k yo-yo efektu.

Tu je niekoľko recenzií používateľov Prolecten z populárneho fóra:

„Roky som sa o seba nestaral a jedol som tie isté sračky, až kým mi nenarástlo veľké brucho. Samozrejme, k tomu sa pridali problémy s kolenami alebo prediabetický stav. Môj lekár mi rovno povedal, že buď schudnem, alebo sa mi zhorší. Mal som motiváciu, ale nulové vedomosti na zostavenie jedálnička alebo tréningu. Rozhodol som sa pre bicyklovanie a chôdzu, vďaka Prolectenu som znížil množstvo kalórií. Jem menej, viac sa hýbem a vidím výsledky. Kapsuly stále užívam, ale od začiatku užívania som už schudol 13 kíl.“

„Mám viac ako 50 rokov a v mojom veku je ťažké schudnúť aj niekoľko kíl. Moja dcéra našla Prolecten na internete a ja som si povedala, že by nebolo na škodu ho vyskúšať. Po týždni som očividne pocítila menšiu chuť do jedla a viac energie, čo ma prinútilo začať sa viac hýbať. Po 5 týždňoch sa mi podarilo schudnúť až 7 kg. To je ešte viac, než som si myslel, že je v mojom veku možné.“

Ako užívať tablety na chudnutie Prolecten – návod na použitie

Podrobný leták spoločnosti Prolecten poskytuje všetky potrebné informácie. Výrobca uvádza, že užívanie tabliet na chudnutie by sa malo kombinovať so zvýšenou fyzickou aktivitou a diétou. Je tiež potrebné pamätať na dostatočný príjem tekutín počas dňa.

Prečítajte si  Ideal Slim kvapky 20 ml

Tu je návod, ako užívať tablety Prolecten, aby ste dosiahli čo najrýchlejšie výsledky:

 • Užívajte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer 30 minút pred jedlom.
 • Popíjajte s pohárom vody.
 • Tento postup opakujte každý deň aspoň 30 dní.

Nezabudnite na systematickosť a nevynechávajte dávky ani ich nezvyšujte. Koncentrácia látok obsiahnutých v každej kapsule Prolecten bola vyvinutá na základe výskumu s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky pre používateľa. Preto by sa toto dávkovanie nemalo meniť.

Odporúčajú odborníci na výživu Prolecten? Odborné recenzie

Mnohí profesionálni odborníci na výživu odporúčajú kapsule na chudnutie Prolecten. Výrobok má certifikát kvality, ktorý preukazuje 93% účinnosť. Okrem toho sa odborníci na výživu domnievajú, že Prolecten je vynikajúcim prírodným riešením pre ľudí, ktorí majú problémy s chudnutím. Tablety na chudnutie vám dodajú pocit plnosti a energie. Možno ich bezpečne kombinovať so širokou škálou diétnych plánov a diét. Kapsule Prolecten na chudnutie môžu tiež zvýšiť váš výkon pri cvičení.

 

Dietológovia, s ktorými sme hovorili, uvádzajú, že používanie Prolectenu má mnoho výhod a účinkov. Kapsuly Prolecten sú jedným z najpredávanejších produktov tohto typu na poľskom trhu.

Existujú vedľajšie účinky? Aké sú kontraindikácie?

Doteraz sme nenašli žiadne sťažnosti na vedľajšie účinky alebo nežiaduce reakcie, ktoré by mohlo používanie Prolectenu spôsobiť. Kapsule na chudnutie sú úplne bezpečné na pravidelné užívanie. Samozrejme, dbajte na dodržiavanie pokynov v príbalovom letáku a dávkovanie nemeňte.

Pokiaľ ide o kontraindikácie používania lieku Prolecten, existujú tri:

 • Tehotenstvo,
 • Dojčenie,
 • Alergia na niektorú zložku obsiahnutú v prípravku.

Aké je zloženie Prolecten?

Zloženie tabliet na chudnutie Prolecten je vytvorené výlučne z prírodných zložiek. Kombinovaný synergický účinok viacerých rastlinných a bylinných extraktov zvyšuje procesy spaľovania tukov.

Tu je zoznam účinných látok, ktoré sa nachádzajú v kapsulách Prolecten:

 • Garcinia Cambogia obsahuje zlúčeniny, ktoré majú preventívny účinok proti priberaniu na váhe.
 • Berberín má vplyv na liečbu obezity a súvisiacich metabolických dôsledkov. Berberín pôsobí na glukózu inhibíciou α-glykozidázy, a preto sa často používa pri liečbe inzulínovej rezistencie.
 • L-karnitín. Doplnkové užívanie tejto látky preukázateľne znižuje telesnú hmotnosť, BMI a hmotnosť tuku, najmä u dospelých s nadváhou/obezitou. Hlavnou funkciou L-karnitínu je transportovať mastné kyseliny s dlhým reťazcom do mitochondriálnej matrice na premenu na energiu β-oxidáciou.
 • Bacopa Monnieri. Predpokladá sa, že táto rastlina podporuje chudnutie tým, že ruší stres s ním spojený.
 • Kyselina hydroxycitrónová (HCA) je kompetitívny inhibítor adenozíntrifosfát citrát lyázy, enzýmu pri syntéze mastných kyselín, cholesterolu a triglyceridov. Predpokladá sa, že HCA zlepšuje schopnosť tela rozkladať tuk a zvyšuje pocit sýtosti. Tieto účinky môžu zlepšiť toleranciu cvičenia, znížiť ukladanie tuku a zlepšiť hladinu lipidov.
Prečítajte si  Biostinex – prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Aké je zloženie Prolecten

Kde sa oplatí kúpiť Prolecten? Koľko to stojí?

Dostupnosť tohto doplnku bola výrobcom obmedzená. Prolecten je možné objednať len prostredníctvom oficiálnej predajnej platformy.

 

Doplnok nie je možné zakúpiť na Amazon alebo v lekárňach. To však umožňuje veľmi pohodlný proces nákupu s možnosťou konzultácie. Stačí vyplniť krátky formulár a potom vás bude kontaktovať jeden z konzultantov a potvrdí vašu objednávku.

Cena Prolectenu je v súčasnosti 37 euro vďaka aktuálnej akcii -50 %.

Treba poznamenať, že táto cena je dostupná len na webovej stránke výrobcu a platí len obmedzený čas. Okrem toho ku každej objednávke dostanete dve e-knihy so zdravými receptami v hodnote 30 euro a doprava v rámci krajiny je zadarmo.

Často kladené otázky:

Koľko stojí Prolecten?

Jedno balenie doplnku stojí 39 euro. Ide o cenu, ktorá zohľadňuje zľavu -50 %, ktorú môžete využiť pri objednávke Prolectenu prostredníctvom oficiálneho internetového obchodu výrobcu.

Existujú negatívne recenzie Prolectenu?

Doplnok stravy má dobrú povesť medzi používateľmi, ktorí ho radi odporúčajú ostatným.

Je bezpečné používať Prolecten?

Áno, podľa výskumu vykonaného na doplnku, ako aj na základe recenzií používateľov možno konštatovať, že pri používaní tohto produktu neexistujú žiadne vedľajšie účinky.

Publikované
Kategorizované ako Chudnutie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *