Matcha Slim nápoje 100g

Matcha Slim – účinný čaj na chudnutie. Prečítajte si našu recenziu a zistite, prečo by ste mali siahnuť po tomto produkte, ktorý vám pomôže spaľovať tuk a dosiahnuť vysnívanú hmotnosť!

 

matcha slim 100gMatcha Slim je názov nového produktu na prírodnej báze, ktorý funguje v tradícii japonského čajového obradu, podľa niektorých recenzií, ktoré sa už objavili na internetových fórach. Produkt Matcha Slim je prípravok, ktorý kombinuje čaj matcha s 22 ďalšími aktívnymi zložkami na zlepšenie fyzickej a duševnej pohody.

Na oficiálnej webovej stránke sa uvádza, že zložky sú prírodného pôvodu, takže je to bezpečný produkt pre každého. Preskúmali sme všetky informácie dostupné online a napísali sme podrobnú recenziu tohto inovatívneho a bezpečného produktu na obnovenie kondície a pohody tela a mysle.

Matcha Slim – čo to je a ako to funguje?

Matcha Slim je v súčasnosti jedným z najčastejšie spomínaných produktov z čaju matcha na fórach o prírodných produktoch na internete. Základom tohto úspechu je nepochybne účinnosť, bezpečnosť úplne prírodného práškového zloženia a znížená cena balíka pre tých, ktorí si objednajú prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Spojeného kráľovstva.

 

Matcha Slim je výživový doplnok v prášku, ktorý vytvára lahodný nápoj, ktorý poskytuje telu množstvo výhod. Je to čajový prášok matcha obohatený o vegánsky proteín, spirulinu, extrakt z grapefruitu, ostropestrec mariánsky, vitamíny a minerály. Zmes podporuje chudnutie, upokojuje nervy a dodáva energiu.

Matcha Slim – aké sú jej výhody a účinky?

Stimuluje metabolizmus a spaľovanie tukov – Matcha je známa svojím účinkom na metabolizmus. Zelený čaj ho stimuluje a núti telo využívať prijatú potravu na získavanie energie. Tuk sa okamžite spaľuje a premieňa. Matcha tiež stimuluje telo, aby využilo tuk na bruchu, stehnách a zadku.

Podporuje relaxáciu – budhistickí mnísi používali čaj matcha, aby si udržali pokojnú a jasnú myseľ. Pre svoje hlboké relaxačné účinky sa niekedy nazýva elixírom „tekutej meditácie“. Matcha pomáha hlboko relaxovať a znižovať úzkosť. Zároveň pomáha udržiavať jasnosť mysle a podporuje bdelosť.

Silný antioxidant – Matcha je jedným z najsilnejších prírodných antioxidantov, dokonca mnohonásobne silnejší ako bežný zelený čaj. Účinne znižuje účinky voľných radikálov, ktoré poškodzujú bunky tela a sú príčinou zrýchleného starnutia a mnohých zdravotných problémov vrátane kardiovaskulárnych ochorení.

Matcha Slim - aké sú jej výhody a účinky

Energizujúci – Matcha má relaxačný a upokojujúci účinok, ale takým spôsobom, že to nie je potrebné. Okrem toho uvoľňuje energiu postupne počas celého dňa. Na rozdiel od kávy matcha dodáva energiu bez nepríjemných vedľajších účinkov, ako je hyperaktivita alebo nervozita.

Prečítajte si  Keto Core - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Má prirodzený detoxikačný účinok – Aby ste účinnejšie schudli, je potrebné telo očistiť od toxínov. To je dôležité aj pre hladké fungovanie celého tela. Zložky v Matcha Slim podporujú funkciu pečene a pomáhajú odstraňovať škodlivé zlúčeniny, ktoré sa nahromadili v dôsledku zlej stravy alebo znečistenia.

Matcha Slim – aké zložky obsahuje?

Sú zložky v prípravku Matcha Slim naozaj prírodné? Odpoveď je áno. Matcha Slim obsahuje iba vysoko kvalitné, prirodzene získané zložky, ktoré boli do prípravku zahrnuté pre ich schopnosť vyvolávať vyššie uvedené účinky. Tu sú uvedené zložky, okrem čaju matcha, v zložení Matcha Slim:

 • Sójový proteín – jedna porcia Matcha Slim obsahuje 9 g bielkovín. Z tohto dôvodu je ideálny pre všetkých fyzicky aktívnych ľudí.
 • Naringín – Grapefruity obsahujú naringín, glykozid s antioxidačnými vlastnosťami a účinkami na chudnutie. Stimuluje proces lipolýzy, pri ktorom sa rozkladajú tukové bunky, aby ich telo mohlo rýchlejšie využiť.
 • Pestrec mariánsky – bol vždy známy pre svoje detoxikačné vlastnosti. Podporuje a chráni pečeň a pomáha telu zbavovať sa toxínov.
 • Spirulina – obsahuje 2 dôležité pigmenty, fykocyanín a chlorofyl, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Chlorofyl podporuje činnosť čriev a udržiava bakteriálnu flóru. Taktiež potláča chuť do jedla a poskytuje dlhšie trvajúci pocit sýtosti.
 • Tráviace enzýmy – zmes tráviacich enzýmov zabezpečuje, že Matcha Slim sa môže používať a vstrebávať rýchlo a bez kontraindikácií a vedľajších účinkov. Nespôsobuje žiadne nepríjemné pocity, ako je nadúvanie.

Matcha Slim obsahuje aj 16 vitamínov a minerálov: vitamín E, C, B6, B12, tiamín, riboflavín, niacín, biotín, kyselinu listovú, kyselinu pantoténovú, železo, zinok, meď, mangán, selén a jód.

Absolútna bezpečnosť zložiek Matcha Slim je dôvodom, prečo podľa mnohých odborníkov môže tento produkt používať ktokoľvek a v akomkoľvek veku.

 

Matcha Slim – ako sa používa? Dávkovanie a pokyny

Ako pripravujete Matcha Slim? Príprava tohto lahodného nápoja trvá len niekoľko minút. Podľa príbalového letáku potrebujete len hrnček, vodu a priloženú odmerku.

Tu sú tri jednoduché kroky:

 • Dajte 3 odmerky prášku do šálky;
 • Zalejte 300 ml vody;
 • Dobre premiešajte a vypite!

Poznámka: Čaj Matcha je veľmi citlivý na slnečné svetlo, vlhkosť a vysoké teploty. Matcha Slim je balená vo vzduchotesnom a dobre chránenom obale. To zaručuje, že si Matcha zachová svoje cenné vlastnosti po dlhú dobu.

Matcha Slim – názory a recenzie z online fór

Podľa tých, ktorí tento prášok vyvinuli, Matcha Slim funguje vďaka kombinácii výhod na viacerých frontoch.

Z recenzií a spätnej väzby na online fórach sa zdá, že Matcha Slim ponúka celý rad výhod pre celkové zdravie podľa tých, ktorí ho používali. Funkcie, ktoré robia Matcha Slim jedinečným produktom podľa recenzií a spätnej väzby zákazníkov, sú:

 • Jeho používanie je jednoduché a pohodlné;
 • Chutí vynikajúco;
 • Podporuje lepšiu funkciu metabolizmu a spaľovanie tukov;
 • Podporuje relaxáciu;
 • Zlepšuje celkovú pohodu;
 • Uľahčuje prirodzený proces detoxikácie organizmu;
 • Dodáva energiu na celý deň;
 • Vhodné pre vegánov.
Prečítajte si  Keto Black - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Recenzie a komentáre na internetových fórach nielenže potvrdzujú účinnosť tohto produktu, ale tiež zdôrazňujú jeho vynikajúcu hodnotu za peniaze a profesionalitu zákazníckeho servisu, ktorý distribuuje Matcha Slim.

Matcha Slim - názory a recenzie z online fór

Matcha Slim – cena a kde kúpiť? Amazon, Lekáreň, Ebay

Kde si môžem kúpiť Matcha Slim a aká je jeho cena? Distribučná politika výrobcu je kúpiť Matcha Slim iba z oficiálnych webových stránok, aby sa udržala nízka cena výrobku a zabránilo sa falzifikátom.

Oficiálna webová stránka ponúka aj tri rôzne zľavové balíčky:

Štartovací balíček – 1 balenie – 3% z ceny – Chcete otestovať chuť a výsledky Matcha Slim? S jedným balením môžete otestovať jeho zoštíhľujúce a zdravie podporujúce vlastnosti!

Optimálne balenie – 2 balenia – Vychutnajte si HaiMatchu dlhšie! 2 balenia znamenajú rýchlejší metabolizmus a rýchlejšie spaľovanie tukov.

Odporúčané balenie – 3 balenia + 1 ZDARMA – zľava 25 % – Vyberte si toto balenie, ak si chcete zachovať účinky Matcha čo najdlhšie. Toto balenie obsahuje jedno bezplatné balenie Matcha Slim. Ak sa vám páči, môžete ju zdieľať s priateľmi a rodinou. Nechajte aj svojich blízkych objaviť výhody HaiMatcha!

Ak si chcete kúpiť prášok a využiť tieto špeciálne ponuky, jednoducho vyplňte objednávkový formulár na oficiálnej webovej stránke. Matcha Slim v originálnom balení nie je k dispozícii v lekárňach ani na Amazone so zľavovými baleniami, ako uvádza výrobca na oficiálnej webovej stránke.

 

Najlepšie metódy na chudnutie bez cvičenia

Máte pocit, že vaše brucho narástlo o niekoľko centimetrov? Vaše obľúbené džínsy už nesedia vašej vypracovanej postave? To by mohlo znamenať, že vás konečne dobehli mesiace cvičenia doma kvôli blokáde COVID-19 – samozrejme, obrazne povedané! A zatiaľ čo svet okolo vás zúri, aby ste vyrazili do posilňovne a zbavili sa nadbytočných rúčok lásky, musíme priznať, že cvičenie vám veľmi nesedí.

Čo teda robíte? Dodržiavať diétny plán? Zdá sa, že je ťažké dodržiavať dlhodobý plán. Mali by ste sa potom stiahnuť do kúta domu, sadnúť si za notebook a tajne chrumkať šišku alebo tucet šišiek? Nebojte sa, existujú techniky, ktoré môžete použiť na chudnutie bez diéty alebo cvičenia.

Publikované
Kategorizované ako Chudnutie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *