Keramin – prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Keramin je dokonalým prírodným riešením na domácu liečbu plesní nôh a nechtov. Jedinečné zloženie ničí plesňové patogény a ich spóry.

Keramin krém na nohy

Okrem extrémne rýchleho účinku má tento krém aj ďalšiu úžasnú výhodu. Počas terapie sa pokožka úplne obnoví a pokryje neviditeľnou ochrannou vrstvou, ktorá chráni pred ďalšími infekciami. Okrem toho je jeho cena veľmi prijateľná. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto chladivej a hojivej antiseptickej masti, nechajte si túto stránku otvorenú a prečítajte si našu recenziu Keraminu zhora nadol.

Čo je Keramin?

Keramin krém proti plesniam je prírodné riešenie so 100 % účinnosťou proti plesniam nôh a nechtov. Okamžite zastaví infekciu a zničí spóry. Prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky ani kontraindikácie. Práve teraz prebieha na oficiálnej webovej stránke propagačná kampaň, ktorá ponúka 50 % zľavu zo štandardnej ceny.

Keramin – účinky krému proti plesniam nôh – ako to funguje?

Výsledky Keraminu sa dosiahnu po prvej aplikácii. Ide o patentovanú receptúru, ktorá je jedinečná na svetovom dermatologickom trhu. Prvý účinok Keraminu možno pocítiť už v prvý deň liečby. Pacient nepociťuje žiadne svrbenie ani bolesť a začervenanie a potenie kože sú blokované.

V ďalšej fáze liečby účinné látky prenikajú do spojivového tkaniva kože, aby zastavili migráciu huby a chránili bunky pred ďalším šírením infekcie. Pokožka je hydratovaná, vyživená a pomáha sa jej úplne bezproblémovo a prirodzene liečiť. Navyše výrobok slúži ako ochrana v mesiacoch nasledujúcich po ošetrení. To je veľmi veľká výhoda, pretože v 80 % prípadov sa plesňová infekcia opakuje.

Keramin - účinky krému proti plesniam nôh - ako to funguje

Tu sú niektoré ďalšie výsledky Keramin, ktoré môžete očakávať od tohto cenovo dostupného a účinného krému:

 • 100% domáca liečba bez nutnosti míňať peniaze na následné návštevy dermatológa
 • Jednoduchá aplikácia bez rizika zafarbenia oblečenia a posteľnej bielizne
 • Jedinečný antiperspiračný účinok v kombinácii s príjemným dezodoračným účinkom
 • Certifikát kvality a odporúčanie viac ako 1000 dermatológov na celom svete
 • Ochrana pred komplikáciami, ako je padanie nechtov, hlboký zápal spojivového tkaniva a oslabenie imunitného systému
 • Regenerácia trhlín na pätách
 • Úplné obnovenie nechtovej platničky

Zloženie Keramínu

Obsah krému je organický a neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie. Oficiálny výrobca nezaviedol do tohto prípravku žiadne nebezpečné prvky ani GMO. Nepoužívajú sa žiadne nebezpečné látky, ako sú kyseliny, parabény alebo silikóny. Inovatívny obsah Keraminu je založený na 100 % rastlinných extraktoch, užitočných rastlinných komplexoch a výživných olejoch, ktoré bojujú proti baktériám a exfoliujú infikované spojivové tkanivo. Hlavným tajomstvom tohto prípravku je revolučný a bezrizikový ceratolový účinok. Po jeho aktivácii sa odstránia poškodené bunky a spustia sa omladzovacie procesy. Výsledkom je úplná regenerácia nechtových platničiek a pokožky.

Tu sú aktívne prvky obsiahnuté v špeciálnom obsahu Keraminu:

 • Kyselina salicylová zastavuje šírenie spór. Táto zložka odlupuje odumreté bunky a poškodenú pokožku, aby sa vytvoril priestor pre rast nového spojivového tkaniva. Chráni tiež pred ďalšími infekciami.
 • Extrakt z kvetov harmančeka má najmä chladivé, antiseptické a protiplesňové účinky. Keď sa pridá vo vysokých koncentráciách, okamžite potlačí potenie, zápach a nepríjemné pocity svrbenia. Vďaka silnému antibakteriálnemu účinku tento extrakt znižuje riziko komplikácií.
 • Extrakt z vŕbovej kôry odstraňuje nepríjemné pálenie a zastavuje podráždenie pokožky. Táto rastlina má schopnosť blokovať šírenie kvasiniek a spór viac ako 300 hubových patogénov.
 • Propolis pôsobí ako prírodné antibiotikum. Potláča zápal a má vynikajúci protialergický účinok.
 • Extrakt z brezovej kôry inhibuje rast plesní a aktivuje imunitné T-bunky. Tým sa zabezpečí, že po zahojení je koža chránená pred ďalším rizikom infekcie.
 • Síra pôsobí rýchlo antisepticky. Poradí si aj s bakteriálnymi infekciami a zastaví svrbenie.
 • Esenciálny čajovníkový olej je jedným z najstarších prírodných prostriedkov na boj proti plesniam. V tomto zložení je však éterický olej vysoko koncentrovaný, aby poskytol rýchlu úľavu od príznakov a deaktivoval proces rozmnožovania húb.
Prečítajte si  Prostoxalen - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Keramin – návod, ako používať krém

Pokyny na používanie Keraminu sú uvedené v miestnom jazyku. Je potrebné ho prísne dodržiavať, aby sa antimykotické účinky prejavili čo najskôr. V oficiálnom letáku sú samozrejme uvedené pokyny krok za krokom vrátane informácií o dávkovaní. Nezačínajte s antimykotickou liečbou skôr, ako si ju dôkladne prečítate. Toto je jediná vec, ktorú by ste mali urobiť ako predterapiu pre proces liečby. Návšteva dermatologickej ambulancie nie je potrebná.

Prečítajte si konkrétne pokyny pre Keramin uvedené nižšie:

 • Upozorňujeme, že tento výrobok je vo forme krému. Je určený len na vonkajšie použitie.
 • Denná dávka by sa nemala prekročiť.
 • Denná dávka: malé množstvo rovnajúce sa jednej fazuli stačí na pokrytie jednej nohy. Upozorňujeme, že krém sa má aplikovať dvakrát denne: ráno a večer.
 • Ako používať Keramin? – Krém naneste priamo na nohy. Uistite sa, že je vaša pokožka vopred pripravená: umytá vlažnou vodou a osušená.
 • Používajte krém denne počas 30 dní, aby ste dosiahli maximálne a dlhotrvajúce výsledky.
 • Na objednanie online nie je potrebný žiadny lekársky predpis.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Vedľajšie účinky Keraminu sa nikdy nevyskytujú. Tieto informácie boli potvrdené na základe celosvetových klinických skúšok. Dobrovoľníci s plesňovou infekciou potvrdili, že sa počas liečby nevyskytli žiadne negatívne reakcie, ako napríklad alergia alebo podráždenie. Oficiálny výrobca uvádza, že tento krém je plne vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. To znamená, že túto terapiu môže doma využívať každý. Kontraindikácie používania Keraminu neboli oznámené.

Keramin – názory a komentáre na internetových fórach

Stojí za to prečítať si komentáre o Keramin. Vďaka týmto recenziám získate istotu, že sa konečne objavila účinná protiplesňová terapia a je k dispozícii za nízku cenu. Na mnohých online fórach sme narazili na recenzie o Keramine.  Recenzie sú vždy pozitívne a zákazníci tvrdia, že krém má ľahkú textúru a príjemnú vôňu. Okrem toho existujú aj pripomienky a názory odborníkov – lekári tvrdia, že môže ísť o jediný netoxický a 100 % účinný protiplesňový prípravok, ktorý znižuje riziko recidívy.

Prečítajte si  Variforce - prísady, recenzie, dávkovanie, cena, kde kúpiť

Keramin - názory a komentáre na internetových fórach

Pozrite sa na niekoľko skutočných recenzií a komentárov zákazníkov nižšie:

    „Tento krém je úžasný. Len za jeden mesiac mi pomohol vyrovnať sa s pretrvávajúcou plesňovou infekciou. Zvyčajne gél z drogérie účinkuje až po niekoľkých mesiacoch, ale s týmto roztokom som sa dokázal zbaviť plesne navždy!“

„Odporúčam vám toto prírodné riešenie, pretože nielenže zastavuje svrbenie, bolesť a potenie, ale aj plne regeneruje pokožku. Vďaka krému som si zachránila nechty. Začínali sa rozpadávať, ale vďaka tomuto materiálu som ich doslova zachránil!“

„Keramin Trvalo mi len niekoľko týždňov, kým som zabudol na huby. V minulosti som dokonca odmietala navštevovať priateľov, pretože som sa hanbila za odporný zápach a hrozný vzhľad svojich nôh. Teraz vyzerajú sviežo, sú príjemne pevné a predovšetkým zdravé!“

„Je to dobrý krém s veľkým obsahom zložiek. K tomu, aby som ho vyskúšala, ma viedol prírodný obsah, pretože všetko, čo som si kupovala v lekárni, ma pálilo a zhoršovalo mi to nohy.“

„Brilantný krém proti plesniam! Už po prvej aplikácii svrbenie zmizlo. Každým dňom môžete vidieť, že pokožka je jemnejšia a zdravšia.“

Keramin cena – koľko to stojí?

Cena Keraminu je lacná. Cena v roku 2022 je rovnaká ako v prvých dňoch debutu produktu. To je veľmi dobré, pretože vo väčšine prípadov, keď výrobok získa popularitu a toľko odporúčaní, výrobca zvyčajne zvýši cenu. Ešte úžasnejšie je, že práve prebieha propagačná akcia. Štandardná cena Keraminu je znížená o 50 %. Produkt si môžete kúpiť za veľmi prijateľnú cenu a získať ďalší bonus – doručenie zdarma. Prosím, pokračujte v čítaní tohto materiálu, aby ste zistili, ako získať propagačnú cenu Keramin len niekoľkými kliknutiami.

Keramin – kde kúpiť? Je k dispozícii v systéme Amazon?

Objednávky na portáloch, ako je Amazon, sú možné. Hoci ich vôbec neodporúčame. V skutočnosti by sme vás mali upozorniť, že v súčasnosti existuje veľa negatívnych recenzií. Podľa nich je Amazon alebo Amazon falošný. Na prvý pohľad je výrobok rovnaký, s rovnakým názvom a krabicou, ale obsah je iný a účinok nie je vôbec uspokojivý. Po tom, čo sa repliky objavili, oficiálny výrobca vydal oznámenie. V správe sa uvádza, že jediné miesto, kde si môžete kúpiť originálny krém, je oficiálna webová stránka. Toto je jediné miesto, kde nájdete aktuálnu propagačnú kampaň s 50% zľavou z bežnej ceny.

Tu je návod, ako bezpečne a rýchlo zadať objednávku Keramiu online:

 • Otvorte oficiálnu webovú stránku
 • Nájdite online objednávkový formulár a správne ho vyplňte.
 • Táto úloha bude dokončená v priebehu niekoľkých sekúnd.
 • Stačí, ak zadáte svoje meno a telefónne číslo.
 • Očakávajte, že vám do 24 hodín zavolajú a potvrdia vašu objednávku
 • Počas tohto hovoru môžete požiadať o bezplatnú konzultáciu
 • Potom očakávajte doručenie do 3 až 5 pracovných dní.
 • Doručenie je bezplatné.
Publikované
Kategorizované ako Zdravie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *