Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so zaujímavými hosťami, súťaže a omnoho viac...

ROZHOVOR s Ingridou NECHALOVOU - diaľkovou plavkyňou

ROZHOVOR s Ingridou NECHALOVOU - diaľkovou plavkyňou

V piatok 17. januára 2020 odvysielame rozhovor s diaľkovou ľadovou plavkyňou Ingridou Nechalovou. Táto odchovankyňa topoľčianskeho plávania si zaspomína na svoje plavecké začiatky, vráti sa k svojmu výkonu na decembrovom 48-hodinovom plaveckom maratóne a prezradí nám viac aj o jej príprave na tohtoročné preplávanie kanálu La MANCHE.
Rozhovor si môžete vypočuť v záverečnej hodinovke relácie YES Región v čase medzi 09:00 a 10:00 hod. v premiére a popoludňajšej repríze v čase 17:00 – 18:00 hod.

Relácia HRÁME DEŤOM

Relácia HRÁME DEŤOM

Každú sobotu a nedeľu od 9-tej do 10-tej hodiny môžete potešiť peknou pesničkou Vaše deti. Stačí, ak prinesiete hudobné pozdravy pre Vašich najmenších do redakcie Rádia YES na Obchodnej ulici č. 1, od pondelka do štvrtka do 15-tej hodiny.
Urobte radosť tým najmenším a najmilším členom Vašej rodiny a potešte ich detskou pesničkou, ktorú pre Vás odvysielame v sobotu a v nedeľu ráno, v relácii HRÁME DEŤOM.

OSLÁVENCI

OSLÁVENCI

Obľúbená relácia Jubilanti pokračuje v novom roku pod názvom OSLÁVENCI.
Ak chcete Vašim najbližším zagratulovať nie len k životnému jubileu, ale aj k meninám, k sobášu, či krstinám, promóciám a iným udalostiam, prineste Vaše želania k nám do redakcie na Obchodnú ulicu č.1 v Topoľčanoch, a to vždy od pondelka do štvrtka do 15-tej hodiny.
Gratulácie, vinše, samozrejme pekné pesničky sú tým najvhodnejším darčekom! Relácia OSLÁVENCI je tu pre Vás vždy v sobotu a v nedeľu od 10-tej do 16-tej hodiny.

ALL STARS GAME 2020

ALL STARS GAME 2020

V sobotu 11. januára o 16-tej hodine sa uskutoční na Zimnom štadióne v Topoľčanoch 5. ročník exhibície ALL STARS GAME SHL 2020, na ktorom sa stretnú najväčšie osobnosti tohtoročnej Slovenskej hokejovej ligy. Topoľčianske mužstvo seniorov vyzve na súboj tím ALL STARS, ktorý bude zložený z najlepších hráčov ostatných 9. tímov SHL.
HC Topoľčany verzus ALL STARS si zmerajú sily vo formáte 4 na 4 v dvanásťminútových intervaloch (3x12minút).
Počas prestávok sú pripravené zaujímavé hráčske aj divácke súťaže. Príďte sa pozrieť a zabaviť. Viac informácii na: https://hctopolcany.hockeyslovakia.sk/…/article/all-stars-g…

<123...58>