Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so známymi osobnosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

V piatok 14. júna 2019 bude odvysielaný rozhovor s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou. Vypočuť si ho môžete v relácii YES región od 7:00 hod. do 10:00 hod., alebo v popoludňajšej repríze v čase 15:00 - 18:00 hod. Témou rozhovoru bude zvyšovanie poplatkov za odvoz odpadu, ako aj problematika kŕmenia holubov a túlavých mačiek v našom meste. Viac sa dozviete aj o možnosti platenia parkovného formou SMS a o umiestnení tzv. "fotopascí." Chýbať nebudú novinky z mestskej polície, pozvánky na letné akcie a informácia o zakladaní dobrovoľného hasičského zboru.

Topoľčiansky Petro - Pavlovský jarmok

Topoľčiansky Petro - Pavlovský jarmok

Mesto Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko Topoľčany Vás pozývajú na tradičný Petro - Pavlovský jarmok, ktorý sa uskutoční 13. až 15. júna 2019 na námestí M.R. Štefánika, na ulici Československej armády (pred Domom kultúry) a na Obchodnej ulici. Všetci ste srdečne vítaní.

Divadelné predstavenie ČERT a KÁČA na Topoľčianskom hrade

Divadelné predstavenie ČERT a KÁČA na Topoľčianskom hrade

Tajomná atmosféra topoľčianskeho hradu podfarbená svitom hviezd na nočnej oblohe, vo svetle faklí a sviečok čaká návštevníkov v piatok 14. a v sobotu 15. júna 2019, kedy sa hradné nádvorie zmení na naozajstné peklo plné čertov. Viac...

SÚŤAŽ o vstupenky !!!

SÚŤAŽ o vstupenky !!!


V sobotu 22. júna 2019 vystúpi v rámci svojho turné v Nitre Paľo Habera a kapela Team. Práve na tento koncert môžete získať v našej súťaži 2 vstupenky.
Stačí, ak pošlete mailom text: „Súťažím s Rádiom Yes" na mailovú adresu: studio@radioyes.sk
Zapojiť do súťaže sa môžete v stredu 5.júna a vo štvrtok 6.júna. Meno víťaza spoznáme v piatok 7.júna v relácii Yes Región.
Zapojte sa do súťaže a vyhrajte!

<123...41>