Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so známymi osobnosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

SÚŤAŽ - Lucie Bílá - vianočný galakoncert

SÚŤAŽ - Lucie Bílá - vianočný galakoncert

Rádio YES má pre Vás pripravenú súťaž o dve vstupenky na toto podujatie, ktorá bude prebiehať od stredy 7.11. do utorka 13.11.2018 počas relácie YES región. Tak neváhajte, počúvajte Rádio YES a zapojte sa do súťaže. Odpovede na súťažnú otázku píšte na: studio@radioyes.sk

TOPOĽČIANSKE 48-HODINOVÉ PLÁVANIE

TOPOĽČIANSKE 48-HODINOVÉ PLÁVANIE

V utorok 30. októbra 2018 si môžete v relácii YES REGIÓN vypočuť rozhovor s manažérom plaveckého klubu PIRANA Sport Club Topoľčany Marekom Gálisom. V rozhovore sa dozviete viac informácií a zaujímavostí o 48 hodinovom plaveckom maratóne, ktorý sa bude konať v topoľčianskej plavárni od 4. do 6. novembra 2018.

Exkluzívny rozhovor s ministrom obrany SR – generálom ozbrojených síl Ing. Petrom Gajdošom

Exkluzívny rozhovor s ministrom obrany SR – generálom ozbrojených síl Ing. Petrom Gajdošom

V pondelok 15. októbra Vám v relácií YES REGIÓN prinesieme exkluzívny rozhovor s ministrom obrany SR – generálom ozbrojených síl Ing. Petrom Gajdošom, v premiére od 7.00 – 10.00 hod. a v repríze od 15.00-18.00 hod. Rozprávať sa budeme o dôvode jeho návštevy v Topoľčanoch, ale prezradí tiež, ako vyzerá bežný deň ministra.

ŠTÍT MESTA TOPOĽČANY

ŠTÍT MESTA TOPOĽČANY

Už tento víkend sa na Mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch odohrá 58. ročník už tradičného vodnopólového turnaja "O ŠTÍT MESTA TOPOĽČANY". Našich mužov čakajú zápasy proti ŠG Olympia Košice, rakúskemu WBV Graz a českej Komete Brno. Z pohľadu do histórie sa Topoľčany radovali z víťazstva na tomto turnaji doposiaľ 22 krát. Prídite aj vy povzbudiť naše PIRANE v bojoch O štít mesta Topoľčany. PIRANA do TOHO!

<123...31>