Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so známymi osobnosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

JUBILANTI - oznam

JUBILANTI - oznam

POZOR !!! Vo štvrtok 20.6.2019 bude redakcia JUBILANTOV z technických príčin zatvorená. Radi Vás opäť privítame v pondelok 24. júna 2019 od 9:30 – 15:30 hod.
Ďakujeme za pochopenie.

ROZHOVOR s generálnym manažérom PIRANA Sport Club Topoľčany - Ing. Marekom Gálisom

ROZHOVOR s generálnym manažérom PIRANA Sport Club Topoľčany - Ing. Marekom Gálisom

V stredu 19. júna 2019 odvysielame v relácii YES Región rozhovor s generálnym manažérom vodnopólového a plaveckého klubu PIRANA Sport Club Topoľčany Ing. Marekom Gálisom. Náš hosť v krátkosti vyhodnotí uplynulú sezónu, porozpráva o komplikáciách týkajúcich sa vodnopólového mužstva a prezradí nám viac o letných plánoch klubu. Chýbať nebudú ani informácie týkajúce sa ďalšieho ročníka 48 hodinového plaveckého maratónu, ktorý sa bude konať v Topoľčanoch na mestskej krytej plavárni. Rozhovor si môžete vypočuť v relácii YES Región v premiére od 7:00 do 10.00 hod. a v popoludňajšej repríze v čase medzi 15:00 - 18:00 hod.

PROJA architecture

PROJA architecture

Vybaviť stavebné povolenie či kolaudáciu novej budovy Vám pomôže firma PROJA architecture s.r.o. Topoľčany. Ponúka služby v oblasti projektovania novostavieb a modernizácií existujúcich budov, navyše vybavuje stavebné povolenia od Bratislavy až po Žilinu aj na Vami dodané projekty za rozumnú cenu.
Tak neváhajte a kliknite na www.proja.sk kde nájdete bližšie informácie.

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

V piatok 14. júna 2019 bude odvysielaný rozhovor s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou. Vypočuť si ho môžete v relácii YES región od 7:00 hod. do 10:00 hod., alebo v popoludňajšej repríze v čase 15:00 - 18:00 hod. Témou rozhovoru bude zvyšovanie poplatkov za odvoz odpadu, ako aj problematika kŕmenia holubov a túlavých mačiek v našom meste. Viac sa dozviete aj o možnosti platenia parkovného formou SMS a o umiestnení tzv. "fotopascí." Chýbať nebudú novinky z mestskej polície, pozvánky na letné akcie a informácia o zakladaní dobrovoľného hasičského zboru.

<123...41>