Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so zaujimavými hosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

VIANOČNÁ SÚŤAŽ s Vine Ville

VIANOČNÁ SÚŤAŽ s Vine Ville

Od pondelka 16. decembra štartujeme pre vás súťaž s Vinotékou Vine Ville o hodnotné darčekové balenia, ktorá bude prebiehať až do piatka 20. decembra. Každý deň máme pripravenú jednu súťažnú otázku, na ktorú nám posielajte odpovede mailom na: studio@radioyes.sk
Počúvajte budúci týždeň reláciu YES región, zapojte sa do súťaže a vyhrajte!

Charitatívna TALKSHOW PreToŽe

Charitatívna TALKSHOW PreToŽe

Mesto Topoľčany Vás srdečne pozýva v pondelok 16. decembra 2019 na charitatívne podujatie Talkshow PreTože, ktoré sa odohrá v Koncertnej sále pod Radnicou o 17:15 hod.
Hostia Braňo Deák, Juraj Loj, Dominika Žiaranová a Martin Mňahončák v ňom vystúpia bez nároku na honorár.
Vstupenky si zakúpite v Galérii mesta Topoľčany.
Celý výťažok zo vstupného bude venovaný na charitatívne účely.

Zapálanie ADVENTNEJ SVIEČKY

Zapálanie ADVENTNEJ SVIEČKY

Mesto Topoľčany Vás pozýva v sobotu 7.decembra 2019 na námestie pri fontánu, kde sa bude zapaľovať druhá sviečka na adventnom venci o 19:30 hod. Zapáliť ju príde basgitarista Juraj Topor z kapely TUBLATANKA, ktorá prisľúbila odohratie svojho koncertu na námestí M.R. Štefánika v Topoľčanoch pri príležitostí hodových slávnosti 2020.

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

ROZHOVOR s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou

Vo štvrtok 5. decembra 2019 bude v relácii Yes REGIÓN odvysielaný rozhovor s primátorkou Topoľčian JUDr. Alexandrou Gieciovou. Pani primátorka Vás bude informovať o aktuálnom dianí v meste, spomenie novinky a projekty realizované mestom. Zároveň nevynechá diskutovanú tému športovej haly a tiež Vás pozve na viaceré podujatia. Rozhovor si môžete vypočuť v premiére od 8:00 do 10:00 hod., ako aj v popoludňajšej repríze v čase medzi 16:00 - 18:00 hod.

<123...55>