Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so známymi osobnosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

SÚŤAŽ o knihu "Prebijem sa! - Štefánik. Muž železnej vôle"

SÚŤAŽ o knihu ''Prebijem sa! - Štefánik. Muž železnej vôle''

Hrajte s Rádiom YES o najnovšiu knihu Jozefa Banáša: "Prebijem sa! - Štefánik. Muž železnej vôle", podpísanú samotným autorom! Súťažíme od stredy (12.12.) do piatka (14.12.), kedy sa v relácii YES REGIÓN dozviete meno výhercu.
Pošlite email na studio@radioyes.sk s textom "ŠTEFÁNIK", nezabudnite pripísať Vaše meno a telefonický kontakt, a ste v hre!
Veľa šťastia!

SÚŤAŽ o knihu „ŽIVOT ADAMA 3“

SÚŤAŽ o knihu „ŽIVOT ADAMA 3“

Vyhrajte knihu Život Adama 3! Súťažte s Rádiom YES v relácii YES REGIÓN, od piatka (7.12.) do utorka (11.12.), pošlite email na studio@radioyes.sk s textom "Súťažím s Rádiom YES", nezabudnite pripísať Vaše meno a telefonický kontakt, a ste v hre! Vyhrajte knihu Petra "Petka" Opeta - Život Adama 3, podpísanú samotným autorom a darujte ju ako skvelý darček na Vianoce! Veľa šťastia!

HOSŤ - Jozef Banáš

HOSŤ - Jozef Banáš

V piatok 7. decembra Vám v relácií YES REGIÓN v premiére od 7.00 – 10.00 hod. a v repríze od 15.00 – 18.00 hod. prinesieme exkluzívny rozhovor s bývalým politikom, diplomatom a hlavne spisovateľom Jozefom Banášom. Rozprávať sa budeme nielen o jeho živote, tvorbe či inšpirácií, ale predstaví tiež svoju novú knižku o M.R. Štefánikovi.

HOSŤ - Peter ''Petko'' Opet z kapely Polemic

HOSŤ - Peter ''Petko'' Opet z kapely Polemic

V utorok 4. decembra 2018 si môžete v relácii Yes Región vypočuť rozhovor s členom kapely Polemic Petrom „Petkom“ Opetom. Témou tohto rozhovoru bude jeho najnovšia kniha pre teenegerov „Život Adama 3.“ Ide o úspešné pokračovanie dvoch kníh o starostiach a radostiach školáka, ktorý sa nápadne podobá na autorovho syna.

<123...33>