Rádio Yes - rádio Vášho regiónu. Prinášame Vám aktuálne dianie, populárnu hudbu pre všetky vekové kategórie, ale aj rozhovory so známymi osobnosťami, zaujímavé súťaže a omnoho viac...

JUBILANTI - oznam

JUBILANTI - oznam

POZOR !!!

V stredu 6. marca 2019 bude redakcia JUBILANTOV zatvorená.

Ďakujeme za pochopenie.

Rozhovor s viceprimátorom Topoľčian p. Jurajom Želiskom

Rozhovor s viceprimátorom Topoľčian p. Jurajom Želiskom

Vo štvrtok 28. februára 2019 bude v relácii YES REGIÓN od 7.00 – do 10.00 hod., ako aj v popoludňajšej repríze od 15.00 do 18. 00 hod. odvysielaný rozhovor s viceprimátorom Topoľčian p. Jurajom Želiskom. Pán viceprimátor Vás bude informovať o novinkách, ktoré sa týkajú informačnej, športovej a kultúrnej oblasti nášho mesta. Reprízu tohto rozhovoru si budete môcť vypočuť v utorok 5. marca 2019 v rovnakom čase.

Vodné pólo - Memoriál Petra Kalinku

Vodné pólo - Memoriál Petra Kalinku

Od piatku do nedeľe bude na plavárni rušno.
Počas tohto víkendu 1. - 3. marca 2019 sa na plavárni uskutoční medzinárodný turnaj starších žiakov (U15), za účasti 6 družstiev: PIRANA Sport Club Topoľčany, KPŠ Nereus Žilina, Stepp Praha (CZE), Kometa Brno (CZE), WBV Graz (AUT) a VD Kamnik (SLO). Prídite počas víkendu povzbudiť našich mladých vodnopólistov! PIRANA do TOHO!

HITPARÁDA rádia YES v novom šate!

HITPARÁDA rádia YES v novom šate!

Tie najväčšie, najnovšie a najúspešnejšie hity súčasnosti na vás čakajú každú stredu od 18:00 do 20:00 hod. a v sobotu od 16:00 do 18:00 hod. Okrem aktuálnych zahraničných pesničiek je rebríček doplnený aj o súčasné slovenské hity. Dozviete sa tiež množstvo čerstvých noviniek a pikošiek zo sveta hudby.

<123...35>